درباره

بسم الله الرحمن الرحیم
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کسانی که وقت میگذارند و از این وبلاگ بازدید میکنند هدف از تهیه این وبلاگ آشنایی دانش آموزان و شناخت بیشتر اقشار مختلف مردم از سبک زندگی ، اهداف قیام امام حسین (ع) و تولد تفکر بسیجی و فرمایشات حضرت آقا خامنه ای میباشد . و در آخر از بازدیدکنندگان محترم خواهشمندم که نظرات وپیشنهادهای خود را برای بهتر شدن هر چه بیشتر این وبلاگ ارئه دهند.
جستجو
مطالب پيشين
آرشيو مطالب
لوگوي دوستان
ابزار و قالب وبلاگ
کاربردي
موضوع :
بدون دسته , 

سرود و شعر و شعارم امام خامنه ایست..
گل همیشه بهارم امام خامنه ایست..
به غیر خدا و رسول و ائمه اطهار..
تمام دار و ندارم امام خامنه ایست.
موضوع :
بدون دسته , 
موضوع :
بدون دسته , 

در فصل تسبیح آفرینش و قنوت درختان به تمنای آسمان و دست های خورشید به ذکر یا مقلب القلوب و الابصار...

سال 1393 سال  «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملّی و مدیریّت جهادی» خدمت همه مردم شریف ایران اسلامیتبریک عرض می کنم امیدوارم سالی سرشار از موفقیت و سلامتی و عزت و افتخار و عاقبت بخیری پیش رو داشته باشید.

دو سه روز قبل از سال نو دوستان چندباری از من درباره نامگذاری امسال پرسیدن و من باتوجه به فرمایشات مقام معظم رهبری پیش بینی کرده بودم که حتماً در نامگذاری سال جدید مقام معظم رهبری رویکردی فرهنگی واقتصادی خواهند داشت اما چگونگی نامگذاری و اینکه چطوری این دو موضوع رو در کنار هم قرار بدن برام جای سوال بود که الحمدالله پیش بینی درست از آب در اومد.

امیدوارم هرکس هر کینه و کدورتی در سال گذشته از من داشته رو با بزرگواری خودش ببخشه و این حقیر رو حلالکنه.

شاید بعضی از دوستان انتظار داشتند من الان به عنوان خادم الشهدا در مناطق جنوب کشور باشم اما باید عرض کنم که اتفاقاتی دست به دست هم دادکه امسال این توفیق از من سلب بشه. البته من این موضوع رو به فال نیک گرفتم چون بازهم توفیق دست داد و در جوار 5 شهید گمنام شهر خان ببین با جمعی از دوستان با صفا سال رو بازیارت عاشورا تحویل کنیم.
موضوع :
بدون دسته ,